کتاب و جزوه


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دفترچه خلاصه و جزوه نویسی

120,000 99,000 تومان

این دفترچه جزوه نویسی هم برای کلاس و هم برای دوره ها کاربرد داره.  خلاصه و جزوه نویسی این دفترچه به روش کرنل هست که برای اولین بار در کنکور توسط سید حسام الدین جلالی طهرانی استفاده و به کار برده شده. استفاده از این دفترچه در حین آموزش؛ ذخیره کردن طلا و کریستاله برای دوره جمع بندی.

کتابنامه فلسفه و منطق جامع کنکور

250,000 225,000 تومان

این کتاب، معلم شبانه روزیه فلسفه و منطق کنکوره. میدونی چرا؟ چون اولاً پاراگراف به پاراگراف کتاب درسی رو توضیح و درس دادم تووش همه نکات رو موشکافی کردم. اینجوری نیست که فقط یه سری نکته کنار صفحه کتاب درسی اورده باشم. ثانیاً خط به خط و کلمه به کلمه کتاب درسی رو هایلایت کردم و توو متن کتاب درسی نکته هایی که ممکنه اشتباه کنی رو نوشتم. ثالثاً همه تمرین ها و فعالیت های کتاب درسی رو برات حل کردم و نکته های مهمشون رو از دل تمرین ها بیرون آوردم، رابعا از هر پاراگراف حداقل یه تست آوردم نه تست الکی و آبکی، تست جوون دار و چالشی. برای همینه که میگم این کتاب معلم شبانه روزیه! البته امروز شنیدم که به این کتاب میگفتن معجزه فلسفه و منطق کنکور! واقعا هم همینه!

بانک تست فلسفه و منطق جامع کنکور

298,000 268,200 تومان

این کتاب، بانک تست واقعاً جامع فلسفه و منطق کنکوره مخصوص کنکور 14صفریک. ویژگی های زیادی داره که برات توضیح میدم. اولاً ۴۶۳۰ تا تست داره (ممکنه کتاب دیگه ای هم باشه که حتی بیشتر تست داشته باشه اما این کجا و آن کجا دارم در مورد کیفیت تستها حرف میزنم، میدونی که چی میگم) ثانیاً تست ها طبقه بندی شدن ( سه دسته طبقه بندی داریم، برای شروع که تست ها موضوعی و مبحثی طبقه بندی شدن بدون اینکه عنوان هر طبقه جواب تست رو لو بده، برای مهارت که تستهای متوسطن که بعد از اینکه درس رو تموم کردی بهترین موقع زدن این تستاست دسته آخر هم برای انفجار این تستا برای اوناییه که میخوان فلسفه و منطق رو توو کنکور منفجر کنن.) ثالثاً هر درسی یه آزمون داره (ویژگی این آزمونها اینه که کل درس رو پوشش میدن و با این آزمونا هر درسی رو میتونی مرور کنی، الکی هم نیومدم 10 تا سوال بذارم بگم آزمون. آزمونا کاملا استاندارده) رابعاً پاسخ تشریحی داره هم بررسی گزینه های نادرست هم توضیح گزینه درست و هم کادرهایی که نکته ها و قلق ها رو بهت یادآوری کنه.

لقمه فلسفه و منطق کنکور

40,000 36,000 تومان

توو این کتاب، همه مطالب کتابای منطق دهم، فلسفه های یازدهم و دوازدهم رو آوردم. دسته بندی کردم . اغلب مطالب رو به صورت نمودار درختی و جدول جوری خلاصه کردم که خوب توو ذهنت بمونه. البته حواسم بوده که کتاب درسی خیلی نکات رو نگفته، همه اون نکته رو هم برات آوردم. به نظرم بهترین زمان استفاده از این کتاب، هفته قبل از آزمون آزمایشی و دوره جمع بندی کنکوره. ضمناً این کتاب تنها منبع فلسفه و منطق کنکوره که مورد تایید سامانه رشد وزارت آموزش و پروش شده.

دسته‌بندی