کلاسهای آنلاین و دوره ها


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

همایش ضربه آخر فلسفه و منطق کنکور ۱۴۰۲

600,000 تومان

این همایش به صورت آنلاین برگزار میشه و فایل ضبط شده ش تا روز کنکور توو پنل برات ذخیره میشه. این توو این همایش من همه مطالب رو یه دور کامل و سریع مرور میکنم و آخر همایش هم کنکور ۱۴۰۱ داخل و خارج رو برات حل می کنم.  همایش روز   هفتم تیر ۱۴۰۲ برگزار میشه. از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر برگزار میشه. این همایش دیگه ضربه آخره! اگر هیچ پیش زمینه ای از فلسفه و منطق کنکور نداری، توو این همایش شرکت نکن لطفا.

نکته و تست فلسفه و منطق کنکور تیر ۱۴۰۲

1,850,000 925,000 تومان

اولاً بگم که این دوره آنلاینه و آفلاین نیست! طول این دوره ۳۵ جلسه یک ساعت و نیمه ست. این دوره توو اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار میشه و مناسب بچه های کنکور ۱۴۰۲ هست. قرار نیست توو این دوره معجزه ای اتفاق بیفته. یعنی قرار نیست اگر تا حالا هیچی نخوندی برسی به 70 - 80. ولی توو هر سطحی که باشه بهت قول میدم اگه تلاش کنی و حرفام رو گوش کنی بین 20 تا 30 درصد رشد کنی. توو این کلاس کل مطالب دهم و یازدهم و دوزادهم رو مرور میکنم. از همه مطالب تست میزنم. آخرشم چند تا آزمون جامع با هم حل میکنم. اگر توو این دوره شرکت کنی جزوه اختصاصی هزارنکته و جزوه استراتژی فلسفه و منطق کنکور رو از من هدیه میگیری!

بسته شماره ۳ پریدات

2,675,000 تومان ناموجود

اصلا شاید تو یه روش دیگه برای خلاصه نویسی داری. شاید اصلا حال نمیکنی خلاصه نویسی کنی. ولی خب دلیل نمیشه که توو تیم ما نباشی. این بسته پریدات شامل دوره جامع فلسفه و منطق کنکور ۱۴۰۲  (انلاین و آفلاین)‌ میشه که تووش صفر تا صد مطالب کامل تدریس و بررسی میشه که هم مناسب کنکور دی و هم مناسب کنکور تیره. برای اولین بار توو کشور آزمون تخصصی فلسفه و منطق زیر نظر سید حسام الدین جلالی طهرانی برگزار میشه که با این بسته میتونی توو این آزمونها هم شرکت کنی (از مهر تا تیر).

بسته شماره ۲ پریدات

2,775,000 تومان ناموجود

اگر بانک تست و کتابنامه مهروماه رو از قبل داری؛ نگران نباش میتونی این بسته جشنواره پریدات رو انتخاب کنی. فرق این بسته با بسته شماره ۱ فقط اینه که شامل کتابنامه و بانک تست نمیشه. اما شامل دوره جامع فلسفه و منطق کنکور ۱۴۰۲  (انلاین و آفلاین)‌ میشه که تووش صفر تا صد مطالب کامل تدریس و بررسی میشه که هم مناسب کنکور دی و هم مناسب کنکور تیره. برای اولین بار توو کشور آزمون تخصصی فلسفه و منطق زیر نظر سید حسام الدین جلالی طهرانی برگزار میشه که با این بسته میتونی توو این آزمونها هم شرکت کنی (از مهر تا تیر). ضمن اینکه دفترچه جزوه نویسی و خلاصه نویسی به روش کرنل هم که برای اولین بار در کنکور ایران اینجا ازش استفاده میشه رو توو این بسته داری.  

بسته شماره ۱ پریدات

3,275,000 تومان ناموجود

این بسته کاملترین بسته جشنواره پریداته که شامل دوره جامع فلسفه و منطق کنکور ۱۴۰۲  (انلاین و آفلاین)‌ میشه که تووش صفر تا صد مطالب کامل تدریس و بررسی میشه که هم مناسب کنکور دی و هم مناسب کنکور تیره. کتاب بانک تست و کتابنامه انتشارات مهروماه رو هم خودم نوشتم توو این بسته هست و به صورت فیزیکی براتون پست میشه. برای اولین بار توو کشور آزمون تخصصی فلسفه و منطق زیر نظر سید حسام الدین جلالی طهرانی برگزار میشه که با این بسته میتونی توو این آزمونها هم شرکت کنی (از مهر تا تیر). ضمن اینکه دفترچه جزوه نویسی و خلاصه نویسی به روش کرنل هم که برای اولین بار در کنکور ایران اینجا ازش استفاده میشه رو توو این بسته داری.  

دسته‌بندی